Nadcházející události

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.

Uplynulé události

One Novák Show

13.12.Restaurace U Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Komorní hudební divadlo jednoho herce. Intuitivní divadlo našeho přítele, umělce, učitele Pera Nováka. Vstupenky lze zakoupit na recepci Kusák stomatologie nebo v restauraci U Lázní.

Amerika U Lázní

29.11. - 1.12.Restaurace U Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Přijďte ochutnat speciality vonící po Americe. K pití nabídneme třeba Americkou limonádu. Těšíme se na Vás! Doporučujeme rezervaci.

Hravé nedělní odpoledne pro děti

24.11.Restaurace U Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Chcete si chvilku odpočinout u dobré kávy a desertu ?☕️🧁 Mít děti pod dohledem a při tom nemít strach ?👶 Tak pro vás máme jeden zajímavý typ...👨‍👨‍👦 Zveme vás na akci pro děti,👶 Pod vedením animátorů se budou zábavnou formou vzdělávat ve všech směrech. Celé odpoledne se budou hrát různé hry... Rodiče si budou moci vychutnat občerstvení v restauraci a chvilku si vydechnout....🧁☕️ Akce se bude konat od 14:00 do 18:00 a děti se mohou kdykoliv v průběhu připojit a zažít zábavné odpoledne... Budeme rádi, když s námi strávíte nedělní odpoledne... Budeme se na vás těšit 🙂

Retro párty

22.11.Restaurace U Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Rádi vzpomínáte?, rádi tančíte ?, rádi se pobavíte s přáteli? My taky! 🕺🏼💃🏼 Rádi se smějeme “starým” časům 🎩 Často vzpomínáme, jak se vracíme ráno domů za světla a usmíváme se nad prvními láskami, první kocovinu 🕺🏼💃🏼 Jo, je to trošku RETRO! A u nás to bude RETRO.🎩 Budeme hrát Československé hity a mnoho dalšího 🎻 Celý večer vám budeme hrát na přání🕺🏼💃🏼 Také pro vás budeme mít nachystané retro drinky... 🥃 Těšíme se na vás 🙂

Turnaj v Člověče nezlob se

17.11.Restaurace U Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Milovníci deskových her zbystřete...... Máme tady pro vás 1. ročník turnaje v Člověče nezlob se Dokážeš ovládnout své emoce či propadneš panice při prvním nezdaru? Hra plná zvratů a dramatických chvil. Věkový limit není omezen. Jak děti tak dospělí jste srdečně zváni. Začátek turnaje bude v 15:00 Soutěžit se bude o zajímavé ceny... Užijte si, příjemné odpoledne spojené se zábavou U lázní....

Vědomostní kvíz o ceny č.2

16.11.Restaurace U Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Rádi se bavíte se svými přáteli a jste soutěživí? Tak máme zábavu přesně pro Vás! Kdy: sobota od 20:00 do 23:00 Sestav s kamarády tým (2-6osob), rezervujte si stůl a přijďte vybojovat nějakou hodnotnou cenu.. Registrace/rezervace na tel: 774 071 192

Husí dobroty a Svatomartinská vína

8.11. - 10.11.Restaurace U Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Srdečně Vás zveme k nám na husí dobroty a Svatomartinská vína z vinařství Vaďura Polešovice a pivní speciál Svatomartinecká 12° z pivovaru Hauskrecht Doporučujeme si rezervovat místa! Tel. 736 774 411

Taneční zábava s kapelou NA.EX

24.8. - 24.8.Hotel u Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
V sobotu 24. srpna se od 19:00 na Vás těšíme v našem hotelu U Lázní, kde se bude konat taneční zábava s kapelou NA.EX. Zároveň pro Vás bude připravena SPECIÁLNÍ GASTRONOMICKÁ NABÍDKA. Zvěřinový guláš, hovězí hamburger s Coleslawem a hranolky, grilovaný hermelín, hovězí tatarák s topinkami, nebo topinky s pikantní masovou směsí. Přijďte se pobavit a pochutnat si! Těšíme se na Vás!

Přednáška o ajurvédě a kurz indického vaření

26.7. - 27.7.Hotel u Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
PŘEDNÁŠKA A KURZ ZRUŠENY BUDE STANOVEN NÁHRADNÍ TERMÍN Zveme Vás srdečně do Ostrožské Nové Vsi, krásného prostředí restaurace a hotelu U lázní. Spolu s "Dobromilou jógou" - Zuzanou Dobromilou Bartovicovou jsme pro Vás připravili přednášku spojenou s kurzem indického vaření. Přednáška se bude konat 26. 7. 2019 od 18.00 hod v naší restauraci U lázní. Bude zaměřená na Ajurvédu, konkrétně na její základy. Povíme si o vědomém přístupu k životu, o práci s energiemi a živly, vzpomeneme konstituční typy a jak si uchovat svoji vitalitu a sílu. Jak ovládat, anebo pozorovat emoce a smysly a kde ztrácíme energi a přichází vyčerpání. Spojíme to s přístupem ke stravě a celkově přístupem, jak brát život více s humorem a nadhladem 🙂 Cena je 281 Kč / 11 € Přednáška by měla trvat cca 3 hodiny. Na ni navazuje kurz indického vaření, který proběhne 27. 7. 2019 od 10:00 do cca 14:00 hod. Konat se bude v Komunitním centru Na Dědině (Dědina 5, Ostrožská Nová Ves). Na kurzu sa naučíte připravovat 7 druhů jídlel podla ajurvédských principů. Povíme si něco o používaní koření. Jídla budeme vařit klasicky po indicku na ohni a na závěr budeme mít velký a pestrý indický oběd. Kurz je vegetariánský. Cílem je inspirovat Vás v barevnosti a netradičních nápadech a kombinacích, které Vám můžou zpestřit jídelníček a udělat ho zdravějším. Cena kurzu je 1406 Kč / 55 € Přednášku i kurz doporučujeme absolvovat současně. Můžete však ale každou událost absolvovat i samostatně.

KAPELA NAEX A GRILOVANÉ SPICIALITY!

6.7. - 7.7.Hotel u Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Již tuto sobotu Vás všechny srdečně zveme na taneční zábavu s kapelou NAEX a výborné speciality přímo z našeho grilu. Přijďte si užít pěkný, letní večer. O zábavu a dobré jídlo a pití nebude nouze. Těšíme se na Vás!

Velikonoce Na Lázních

18.4. - 22.4.
Zelený čtvrtek se blíží a s ním i zelené pivo! Přijďte ochutnat a pošmáknout si i na domácích pochutinách k pivečku a Velikočním menu 🙂

31.12.Hotel U Lázní
Pojďte s námi oslavit Silvestr spolu s dětmi. Čeká Vás silvestrovská párty plná hudby, tance, dobrého jídla a pití. Pro děti je k dispozici dětská herna. Silvestrovské menu: Domácí Bio husí paštika s brusinkami a čerstvým pečivem Hovězí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi Pečené kuře s bylinkovou nádivkou se sťouchanými bramborami/ rýží Sklenička sektu pro dospělé a pro děti sklenka Bio šampaňského. Ve 20:00 hod ohňostroj pro děti a pro vytrvalé půlnoční ohňostroj a popůlnoční Slovenská kyselica s uzeným masem. Cena 650,- (dospělý)/ 300,- (dítě od 3let) Nutné koupit vstupenky předem do 17.12.2018.
Nabídněte vaše domácí výrobky (pletené, háčkované, šité,..) a produkty (pečivo, zákusky, těstoviny, zavařeniny, kompoty, nápoje,…) nebo si přijďte něco domácího nakoupit 🙂 nebo si vytvořte výzdobu na Advent (věnce,svícny) s pomocí floristky. Pro děti je k dispozici herna a tvořivé dílničky.
Přijďte na setkáním s inspirativním hercem Jardou Duškem. Beseda bude na téma "Vzdělávání". Téma, které je je pro Dědinu aktuální a nekonečné ve svých možnostech, pohledech, vnímáních... Besedu bude doprovázet Ondřej Smeykal.
Pojďte se s námi projít s lampiony. Start: 16:30 od školy Na Dědině (Dědina 5) Cíl: Hotel U Lázní (Kunovská 554). Půjdeme celou ulicí Dědina, pak směr Golf a po cyklostezce do hotelu U Lázní. Průvod je zdarma (dobrovolný příspěvek na ohňostroj vítán). Na startu si můžete zakoupit lampiony.
Pravidelné cvičení v úterý a čtvrtky pro všechny, kdo potřebují rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu.

Bodystyling s Petrou

25.10.U lázní - rodinný hotel s restaurací
Pravidelné cvičení v úterý a čtvrtky pro všechny, kdo potřebují rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu.