KALENDÁŘ AKCÍ

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.

ARCHIV AKCÍ

Taneční zábava s kapelou NA.EX

24.8. - 24.8.Hotel u Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
V sobotu 24. srpna se od 19:00 na Vás těšíme v našem hotelu U Lázní, kde se bude konat taneční zábava s kapelou NA.EX. Zároveň pro Vás bude připravena SPECIÁLNÍ GASTRONOMICKÁ NABÍDKA. Zvěřinový guláš, hovězí hamburger s Coleslawem a hranolky, grilovaný hermelín, hovězí tatarák s topinkami, nebo topinky s pikantní masovou směsí. Přijďte se pobavit a pochutnat si! Těšíme se na Vás!

Přednáška o ajurvédě a kurz indického vaření

26.7. - 27.7.Hotel u Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
PŘEDNÁŠKA A KURZ ZRUŠENY BUDE STANOVEN NÁHRADNÍ TERMÍN Zveme Vás srdečně do Ostrožské Nové Vsi, krásného prostředí restaurace a hotelu U lázní. Spolu s "Dobromilou jógou" - Zuzanou Dobromilou Bartovicovou jsme pro Vás připravili přednášku spojenou s kurzem indického vaření. Přednáška se bude konat 26. 7. 2019 od 18.00 hod v naší restauraci U lázní. Bude zaměřená na Ajurvédu, konkrétně na její základy. Povíme si o vědomém přístupu k životu, o práci s energiemi a živly, vzpomeneme konstituční typy a jak si uchovat svoji vitalitu a sílu. Jak ovládat, anebo pozorovat emoce a smysly a kde ztrácíme energi a přichází vyčerpání. Spojíme to s přístupem ke stravě a celkově přístupem, jak brát život více s humorem a nadhladem 🙂 Cena je 281 Kč / 11 € Přednáška by měla trvat cca 3 hodiny. Na ni navazuje kurz indického vaření, který proběhne 27. 7. 2019 od 10:00 do cca 14:00 hod. Konat se bude v Komunitním centru Na Dědině (Dědina 5, Ostrožská Nová Ves). Na kurzu sa naučíte připravovat 7 druhů jídlel podla ajurvédských principů. Povíme si něco o používaní koření. Jídla budeme vařit klasicky po indicku na ohni a na závěr budeme mít velký a pestrý indický oběd. Kurz je vegetariánský. Cílem je inspirovat Vás v barevnosti a netradičních nápadech a kombinacích, které Vám můžou zpestřit jídelníček a udělat ho zdravějším. Cena kurzu je 1406 Kč / 55 € Přednášku i kurz doporučujeme absolvovat současně. Můžete však ale každou událost absolvovat i samostatně.

KAPELA NAEX A GRILOVANÉ SPICIALITY!

6.7. - 7.7.Hotel u Lázní - Ostrožská Nová Ves - Kunovská 554
Již tuto sobotu Vás všechny srdečně zveme na taneční zábavu s kapelou NAEX a výborné speciality přímo z našeho grilu. Přijďte si užít pěkný, letní večer. O zábavu a dobré jídlo a pití nebude nouze. Těšíme se na Vás!

Velikonoce Na Lázních

18.4. - 22.4.
Zelený čtvrtek se blíží a s ním i zelené pivo! Přijďte ochutnat a pošmáknout si i na domácích pochutinách k pivečku a Velikočním menu 🙂

31.12.Hotel U Lázní
Pojďte s námi oslavit Silvestr spolu s dětmi. Čeká Vás silvestrovská párty plná hudby, tance, dobrého jídla a pití. Pro děti je k dispozici dětská herna. Silvestrovské menu: Domácí Bio husí paštika s brusinkami a čerstvým pečivem Hovězí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi Pečené kuře s bylinkovou nádivkou se sťouchanými bramborami/ rýží Sklenička sektu pro dospělé a pro děti sklenka Bio šampaňského. Ve 20:00 hod ohňostroj pro děti a pro vytrvalé půlnoční ohňostroj a popůlnoční Slovenská kyselica s uzeným masem. Cena 650,- (dospělý)/ 300,- (dítě od 3let) Nutné koupit vstupenky předem do 17.12.2018.
Nabídněte vaše domácí výrobky (pletené, háčkované, šité,..) a produkty (pečivo, zákusky, těstoviny, zavařeniny, kompoty, nápoje,…) nebo si přijďte něco domácího nakoupit 🙂 nebo si vytvořte výzdobu na Advent (věnce,svícny) s pomocí floristky. Pro děti je k dispozici herna a tvořivé dílničky.
Přijďte na setkáním s inspirativním hercem Jardou Duškem. Beseda bude na téma "Vzdělávání". Téma, které je je pro Dědinu aktuální a nekonečné ve svých možnostech, pohledech, vnímáních... Besedu bude doprovázet Ondřej Smeykal.
Pojďte se s námi projít s lampiony. Start: 16:30 od školy Na Dědině (Dědina 5) Cíl: Hotel U Lázní (Kunovská 554). Půjdeme celou ulicí Dědina, pak směr Golf a po cyklostezce do hotelu U Lázní. Průvod je zdarma (dobrovolný příspěvek na ohňostroj vítán). Na startu si můžete zakoupit lampiony.
Pravidelné cvičení v úterý a čtvrtky pro všechny, kdo potřebují rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu.

Bodystyling s Petrou

25.10.U lázní - rodinný hotel s restaurací
Pravidelné cvičení v úterý a čtvrtky pro všechny, kdo potřebují rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu.