O NÁS

Jsme lidé, kteří si tvoří svůj prostor a život podle svých hodnot a potřeb. 

Naše děti nám ukázaly že veškeré limity jsou pouze limity v naší hlavě. Proto když nám něco chybí či chceme jinak tak to uděláme. Tak to se narodily naše dvě děti doma, vznikla školka a komunitní škola. A když se takový dva blázni nemají v okolí kde najíst se svými čtyřmi dětmi spolu s přáteli a jejich dětmi, nenapadne je nic lepšího než otevřít si restauraci. Restauraci podle svých představ, kam se na oběd s dětmi těšíte a víte že je uvařeno z kvalitních surovin. 

Záleží nám na přírodě a zvířatech

Rádi bychom se přičinili o to, aby naši potomci měli čistou vodu na pití, mohli se vykoupat v přírodních jezerech, měli možnost poznat zvířata která známe my… Prostě chceme alespoň troškou pomoci naší Zemi. Proto u nás (ve všech našich podnikatelských i nepodnikatelských aktivitách) používáme ekologické čistící prostředky a kosmetiku, třídíme odpad a snažíme snížit naši odpadovou stopu (používáme co nejmíň jednorázových věcí jako např. místo jednorázových cukrů - cukřenka, ubrousky v podavači, sprchový gel na hotelu v dávkovači,….), snažíme se kupovat lokální a české výrobky a potraviny, máme kompostovatelné obaly na rozvoz jídla a dáváme věcem druhou šanci :-).
 

„Jste to, co jíte...

Další důležitou věcí je pro nás nejen kvalita surovin, ale i etika chovu a porážky zvířat. Vaříme převážně z masa z řeznictví u Kusáků, používáme vejce z podestýlkového chovu, mléčné produkty máme často z biofarem. Znamená to nějaké peníze navíc ve výsledné ceně, ale věříme, že pokud jíte šťastnější potraviny budete i Vy po našem jídle šťastnější a budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco pro sebe i pro Zemi. Říká se přeci: ,,Jste to co jíte’’.

Naše další projekty

KUSÁK STOMATOLOGIE

Naše soukromá stomatologická ordinace byla otevřena v roce 2010 s cílem nabídnout stomatologickou péči na nejvyšší úrovni v klidném a pohodlném privátním prostředí. Naší prioritou je osobní přístup, individuální stanovení léčebného plánu, respektování Vašich časových a finančních možností.

KUSÁK STOMATOLOGIE

Komunitní škola NA DĚDINĚ

Přáli jsme si pro své děti školu, kde by se naše děti naučily nejenom vědomostem, ale i rozvíjely zodpovědnost, otevřenost, práci s emocemi a nebyly vystavovány zbytečnému stresu v podobě známek nebo zvonění. A tak jsme si jednu takovou alternativní školu založili 🙂

Komunitní škola NA DĚDINĚ

VŠEUMĚLKY

Nabízíme animační programy, oslavy/svatby na míru, hlídání dětí, tvořivé dílny a dílničky. Naše silné stránky nám umožňují vynikat ve vymýšlení projektů, organizování akcí a jejich realizacích. Máme skvělý tým lidí, který se postará o to, aby jste byli Vy a Vaši hosté spokojeni.

VŠEUMĚLKY